KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13196314
nr 1319 6314
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Gosse i pyjamas. Omkring 1900, ej signerad, 25x17 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:58:28
700 kr
800 kr